Deze kousen met moderne ribbelstructuur zijn beschikbaar in een aantal donkere kleuren. Door het anatomisch gevormde teenstuk met de praktische markering voor links en rechts en de uiterst zachte comfortboord worden de voeten en de benen verwend. De kousen zijn zacht, glad en soepel en heel gemakkelijk aan te trekken.
Het is uiterst belangrijk om de eerste keer de steunkousen te laten aanmeten door ons ervaren team.
Dit kan elke werkdag (Niet op zaterdagen) en best s'morgens zo vroeg mogelijk.
De benen moeten aangemeten worden wanneer ze op hun dunst zijn.
Was de kousen apart of samen met vergelijkbare kleuren. Gebruik een neutraal wasproduct voor wol, zonder bleekmiddel en zonder wasverzachter. Spoel de kousen meermaals na het wassen.
Laat de kousen drogen aan de lucht of in de droogkast met een speciaal programma voor delicate was. Vochtige kousen nooit op of in een handdoek laten liggen en zeker niet direct aan het zonlicht of op verwarmingselementen laten drogen.
mediven compressiekousen mogen niet chemisch of met huishoudelijke schoonmaakmiddelen gereinigd worden.
Voor meer informatie over de steunkousen? Stuur ons een e-mail naar [email protected] of bel op 011/192020 tijdens de werkdagen.